אתמול בלילה, אחרי יותר מחודש ימי עבודה, סוף סוף חגגתם סיום הפרויקט ומאושרים הלכתם לישון. אבל כאשר קמתם בבוקר המחשב אינו נדלק, אז מה עושים?

מחשב קרס - מה עושיםקודם כל, הטיפ החשוב ביותר תמיד, אבל תמיד תעשו גיבוי לכל החומר החשוב, שאתם צריכים. הכוונה לגיבוי חיצוני, כמו דיסק און קי או דיסק קשיח ולא לתיקייה נוספת, שעשיתם בכונן אחר של אותו מחשב. לשמחתנו היום ניתן להתאים את הזיכרון חיצוני לתקציב מתאים ולגודל.

עכשיו נניח, שעשיתם טעות, למי לא קורה, ואין לכם גיבוי תמיד ניתן למצוא בשוק חברות, שמתמחות בביצוע שחזור מידע. בדרך כלל, אין להם מעבדות מסודרות ומצוידות בציוד טכנולוגי הכי מתקדם, שיכולות לתת פתרון ממש נוח ומהיר.

אז נכון, כאשר, קורס מחשב ובמיוחד, כאשר כל החומר נמצא בו וזמן שלכם אזל, כולם נכנסים לבהלה ומנסים למצוא ברשת המלצות ופתרונות קסם, שיאפשרו במהירות לשחזר את המידע ולהציל את המצב. חשוב, שתזכרו, שלרב כל הפתרונות לא יהיו יעילים, אלה להפך יכולים להזיק ואז גם במעבדה מקצועית לא יהיה ניתן לעזור לכם.מחשב קרס - איך משחזרים מידע

נכון לעכשיו, אם תחפשו בגוגל, איך לבצע שחזור מידע לבד, תמצאו מגוון תוכנות או אפליקציות, שאמורים לפתור את העניין. אך, קחו בחשבון, של תמיד זה עובד, ישנם מקרים, שבתחילת המדריך יכתבו לכם להוריד את תוכנה זו או אחרת, אחרי שהורדתם ויש הרגשה שהצלחתם, התוכנה אכן תיתן אפשרות לשחזור אבל לקבצים עם פרמטרים מוגבלים, כמו למשל: סוג של הקובץ או גודל. בנוסף, גם תזרוק לכם הודעה, שאתם יכולים לרכוש את גרסת פרמיום אז תוכלו לשחזר קבצים ללא  הגבלה. אבל לא פעם, בשרשורי הפורום תמצאו שאלות בסגנון:” הורדתי את התוכנה ואז היא נתקעה או נסגרה ולא ניתן לעבוד איתה”

ברור, שיכול להיות, שיש גם תוכנות מעולות ושכן תעשו את העבודה, אבל קודם תמצאו אותה, במיוחד, כאשר הזמן מוגבל גם כך. לכן, ברב המקרים, שווה יותר להשקיע כמה שקלים ולתת את המכשיר לידיים מקצועיות, שיודעים לטפל בעניין.

יש לכם עוד שאלות בנושא? צלצלו:

1-700-700-413