שחזור מידעשאלות ותשובות

המצלמה לא מצליחה לזהות את כרטיס הזיכרון. מה הסיבה ?

שתי סיבות יכולות לגרום לתקלה

נזק פיסי לכרטיס- בתוך כרטיס הזיכרון יש מיליוני מעגלים אלקטרונים מיקרוסקופים. גורמים רבים עלולים לגרום לקריסת אחד המעגלים – כיפוף הכרטיס, לחות, סוללות חלשות במצלמה,או איכות יצור נמוכה. בעיה במעגלים אלקטרונים מתבטאת באחת משתי הדרכים הבאות -מעגל מקוצר (נפוץ יותר) או מעגל פתוח .כאשר הבעיה היא מעגל פתוח,המידע לא ניתן לשחזור בשום צורה. כשלא ניתן להעביר זרם חשמלי בכרטיס, אין גם אפשרות לאתר את המידע או להעביר אותו למחשב . בעיה של מעגל חשמלי מקצר יכולה למנוע גישה לכל הכרטיס, או רק לחלקים מסוימים בכרטיס . הדבר תלוי באיזה איזור בכרטיס נימצא המעגל המקצר. מעגל מקצר ניתן לזהות אם הכרטיס נוטה להתחממות יתר כאשר הוא בשימוש.

כשל לוגי – בעיות הנגרמות עקב תקלה במערכת ההפעלה של הכרטיס ,או מחיקת קבצים מסוימים במערכת ההפעלה של הכרטיס.ולכן המצלמה אינה יכולה לזהות את כרטיס הזיכרון. כדי לשחזר את המידע אנו עוקפים את מערכת ההפעלה של הכרטיס וניגשים ישירות למקום בכרטיס בו מאוחסן המידע כדי לשחזר אותו . סיכויי שחזור מידע במקרים אילו גבוהים ביותר מה הסיבה לאובדן מידע בכרטיס

האם פרמוט כרטיס הזיכרון במצלמה מוחק את כל התמונות אחת ולתמיד?שחזור מידע

במקרים מסוימים דבר זה נכון, אבל ברוב המקרים התמונות עדיין נמצאות על הכרטיס וניתן לשחזר אותם.

יש שתי דרכים לפרמוט הכרטיס: פרמוט מהיר בפירמות איטי

פירמות מהיר אינו מוחק את הכרטיס אלה רק מכין אותו לאחסון תמונות חדשות. רוב המצלמות מבצעות פירמוט מהיר ,במקרה כזה ניתן לשחזר את התמונות. לאחרונה החלו מספר יצרני מצלמות דיגיטליות (סוני,פוג’י ואולימפוס) להשתמש בתוכנות הדורסות את הזיכרון תוך כדי הליך הפירמוט. במקרה כזה התמונות אינן ניתנות לשחזור.

.כאשר אני מחבר את הכרטיס למחשב כדי להוריד את התמונות , באמצע התהליך המחשב נתקע מה הסיבה?
הסיבה לכך היא שבכרטיס הזיכרון יש אזורים פגומים , כשהמחשב מגיע לאזור הפגום הוא נתקע. מומלץ להפסיק להשתמש בכרטיס זה. בדרך כלל אנו יכולים לשחזר תמונות מכרטיס פגום.

מחקתי בטעות את הכרטיס הזיכרון לפני שהורדתי את התמונות למחשב, האם ניתן לשחזר אותם?
ברוב המקרים התשובה חיובית. רוב המצלמות אינן מוחקות את תמונות אלה רק מבצעות שינוי בקובץ המראה למצלמה האם כרטיס הזיכרון ריק או מלא. התמונות עדין נמצאות בכרטיס הזיכרון וניתנות לשחזור. חשוב מאוד: במקרה כזה אסור להשתמש בכרטיס זה לצילום תמונות נוספות. התמונות החדשות ידרסו את התמונות הישנות ולא ניתן יהיה לשחזר את כל התמונות הישנות

שחזור מידעאני מקבל הודעה :no image found כאשר אני מנסה לצפות בתמונות במצלמה. אני בטוח שלא מחקתי את התמונות האם תוכלו לעזור?

הודעה כזאת מופיעה כאשר המצלמה אינה יכולה לאתר את הקובץ בו מעודכן תוכן כרטיס הזיכרון.

התמונות עדיין בכרטיס וניתנות לשחזור

אם שלחתי לכם כרטיס שלא ניתן לשחזור האם תחייבו אותי עבור הבדיקה?
לא. במקרה שלא הצלחנו לשחזר את הכרטיס אין כל חיוב. אנו נשלח לכם את הכרטיס חזרה בדואר רגיל ללא כל חיוב . אם תרצו שנחזיר לכם את הכרטיס בדואר רשום יש לצרף דמי משלוח.

התקשר עכשיו לקבלת יעוץ טלפוני

1-700-700-413